Kiralık Araba

Platinum Oto Kiralama Rentacar Reklam Erc Rent A Car

Son Eklenen Rent A Car Firmaları

Rent A Car Portalımıza Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ

Kiralık Oto Katagori

Kiralık Mercedes Modelleri

Arama Etiketleri

İstanbul Mercedes S 350 Kiralama, Kiralık Mercedes S 350 Ankara, İzmir kiralık Mercedes S 350, Antalya Mercedes S 350 kiralama, Bursa Kiralık Mercedes S 350

Kiralık Mercedes S 350

Mercedes araçlar özellikle orta ve üst yaş grubunun tercih ettiği, dünyaca kendini vip araç olarak kanıtlamış bir markadır. Turizm firmaları ve iş dunyası toplantılarında, fuar günlerinde veya ticari misafirlerinin ağırlanmasında kiralık mercedes otomobiller tercih edilmekte.

Kiralık Mercedes S 350
 
Mercedes S 350 Kiralama

 

Mercedes S 350 Kiralama

Mercedes S 350 Kiralama hizmeti veren rent a car firmalarına ulaşmak için bulunduğunuz ili tıklayınız. Kiralamayı düşündüğünüz araç hakkında üye firmalarımızdan bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rent a Car

 

Mercedes S350 : Sürücü hava yastığı, yolcu hava yastığı, yan hava yastığı, ABS, EBD/HBA/BAS, ESP/DSC/ESC, ASR/TCS, yol bilgisayarı, hız sabitleme sistemi, yokuş kalkış destek sistemi, navigasyon. Mercedes s 350 diesel bir araç olmasına karşı oldukça sessizdir. Kullanıcısını hiç rahatsız etmez. Gaz pedalına basınca tepkimesi hiç te dizel bir aracın verdiği gibi değil. Güçlü ve atik. Kabin tüm hızlarda sessiz kalıyor. Eğer nispeten düşük bir hızda ivme zaman dizel motor törpü duymak tek zamandır. Hatta daha sonra, ses böylece zar zor fark boğuk olduğunu. Motorun devasa torku bir otoyol üzerine hızlanırken veya geçen şeride dışarı hareket için çok fazla güç var demektir.