Kiralık Araba

2013 Chevrolet Malibu Eco

Boş ağırlık, £ 3620 de, bu araba hissediyor ve büyük görünüyor düşünüyor etkileyici ve Eco sistemi gelecek şeylerin habercisidir. Işık-hibrid teknikler 37 kadar olanak mpg-makul bir fiyata başlayan bir ana, iyi donanımlı modelinde üstün var. Biz gelecek nesil Ford Fusion ile Malibu kapalı bakmalıdır. Bu ilginç olurdu.

Araba Haberleri Sayfasına Git >>>

2013 Chevrolet Malibu Eco
Chevrolet Malibu

Malibu görünüyor ve büyük bir araba gibi hissediyor. Stil devrimci daha evrimsel yakın gibi görünse de, önceki nesil araba farklıdır. Oranlar ve açılar farklı görünebilir, ancak yakın bir denetim değiştirir arabaya geçen bir benzemekten fazlasını gösterir. Yine de, 2013 sürümü farlar ve uzun motor kapağı keskin bakışlar.

Bu Malibu hisse Buick Regal temellerinin Opel-türetilmiş ve Chevy neredeyse artık bir inç olsa ölçümleri, dingil mesafesi ve genişliği açısından hemen hemen aynıdır. Bu hantal olmasa da Malibu, büyük sürücüler. Şasi çoğunlukla rahat olan, ve vücudun makul oluşur. Bu saldırı değildi ama ben aslında, çukurların ve ıslak sokakları bu araba ne kadar üzgün bir dokunuş şaşırdı. Sadece dikkat çekici.

Ben önce bir kaç gün sürdü Regal, biraz sert olduğunu hissettim. Otomobilin özellikleri çok yakın olduğu gibi bu sadece benim algı var. I bandı boyunca güçlü var bu güç aktarma için teklif şeref yapmak. Pas ve lansman güçlü ve araba büyük bir Amerikan ailesinin sedan tavrı aktarıyor.

 

Araba Haberleri Sayfasına Git >>>