Kiralık Araba

Platinum Oto Kiralama Rentacar Reklam Erc Rent A Car

Son Eklenen Rent A Car Firmaları

Rent A Car Portalımıza Üye Olmak İçin TIKLAYINIZ

Kiralık Oto Katagori

KİRALIK BMW MODELLERİ

Arama Etiketleri

İstanbul Kiralık Bmw X5, Kiralık Bmw X5 Ankara, İzmir kiralık Bmw X5, Antalya Bmw X5 kiralama, Bursa Kiralık Bmw X5

Kiralık Bmw X5

Bmw x5 2010 modelinde led aydınlatmalar ekleyerek daha hoş bir anbiyas yaratmış. Deri koltuklar ve servotronic direksiyon ile daha da çekici. 2.4 tonluk Bmw x5 SUV 555 bhp twin-turbo V8 motoruyla oldukça güçlü. Rent A Car sektörünün flaş araçlarından olma özelliği ile her filoda bulunan ve çok tercih edilen bir model.

Kiralık Bmw X5
 
Bmw X5 Kiralama

 

Bmw X5 Kiralama

Bmw X5 Kiralama hizmeti veren Lüks araba kiralama şirketlerine ulaşmak için bulunduğunuz şehrin linkini tıklayınız. Kiralamayı düşündüğünüz araba hakkında üye şirketlerimizden bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rent a Car

 

BMW X5 : Dinamik denge kontrolü, head-up display, aktif cruise control, şerit değiştirme uyarısı, yokuş iniş kontrolü ( HDC ), 8 ileri otomatik şanzıman, hafif alaşımlı jantlar, M sport paketi, aktif direksiyon, ortalama yakıt tüketimi 7.4 litre, azami hız 210 km/sa, EfficientDynamics teknolojisi, hassas direkt enjeksiyon, sekiz ileri otomatik şanzıman, iDrive kumanda sistemi, navigasyon, dinamik stabilite kontrolü, servotronic direksiyon, adaptif viraj aydınlatması, uzun huzmeli far asistanı, park mesafe kontrolü, şerit terk uyarı sistemi,