Kiralık Araba

Kiralık Audi Q7

Aracın ağırlığını hissederken gücünüde hissettiriyor. Güçlü 3.0 T motoruyla kuş gibi arabayı uçuruyor. Bu güçlü motorun sesinin aracın içine girmemesi yolculuğunuzu keyifli hale getiriyor.

Tasarım çizgileri, görkemli duruşu ve güç abidesi, kısa zamanda Q7 tutkunları oluşmasını sağladı.

3.0 litrelik dizel V6 turbo , AWD , altı-ileri otomatik vites, 225 hp @ 3750 rpm , 406 lb- ft @ 1750 rpm özellikleriyle dikkatleri üzerinde topluyor

Kiralık Audi Q7
Rent a Car
Audi Q7 Kiralama

 

Audi Q7 Kiralama

Audi Q7 Kiralama Lüks Araç hizmeti veren oto kiralama firmalarıyla iletişime geçmek için bulunduğunuz şehrin linkini tıklayınız. Kiralamayı düşündüğünüz Audi Q7 hakkında üye firmalardan bilgiler ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rent a Car

 

Audi Q7 V12 : Isıtmalı silecek suyu, tyre mobility sistemi, verano deri döşeme, spor ön koltuklar, karbon iç dekor, 4 bölgeli otomatik klima, ABS, EDL, ESP, ASR, seramik ön frenler, lastik basınç uyarı sistemi

 

Kiralık Audi Q7 Fiyatları

Jeep segmentinin en çok talep edilen araçlarından biri olan model, güçlü ve görkemli yapısının yanında maksimum donanımla sürücüleri kendine çekiyor. Çok özel fiyatlarla Kiralık q7 fiyat teklifi almak ve rent a car hizmeti detaylarını öğrenmek için üyelerimizle iletişime geçiniz.