Kiralık Araba

Kiralık Audi A6

Audi A6 şimdiye kadar dünyada 1.260.000 adet sattı. ( 2010 ) Bu satışın % 25 lik bölümünü sedan modeli oluşturmakta.

Klasik olarak MMI navigasyon sistemi, çok işlevli direksiyon simidi ve alaşımlı cantların yanıda, öntanpon daha sivri ve çerçeveli belirgin farlar ( opsiyonel gündüz çalışan LED ), yuvarlak sis lambaları yerine kareolarak tasarlanmış. Dönüş sinyalleri ile yeni dış aynalar, yeni yan etekler çok şık duruyor.

Özellikle 2.0 ve 3.0 T karizmatik cazibesi ile sürücülere önerilir.

Kiralık Audi A6
Rent a Car
Audi A6 Kiralama

 

Audi A6 Kiralama

Audi A6 Kiralama Lüks Araba hizmeti veren rent a car firmalarıyla iletişime geçmek için bulunduğunuz şehrin linkini tıklayınız. Kiralama için düşündüğünüz Audi A6 hakkında üye firmalardan detaylı bilgiler ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Rent a Car

 

Audi A6 Donanım : Far yıkama sistemi, hız sabitleme sistemi, servotronic direksiyon, uyarlanabilir havalı süspansiyon, 6 ileri vites, yakıt tüketimi ortalama 7.5/100 km, Önde ve arkada optik park yardım sistemi

 

Audi A6 Kiralama Fiyatları

Önemli bir araç olarak filolardan bulunam model özellikle lüks araba kiralama hizmetlerinde kullanılmakta. Bazen şöförlü olarakta talep gören aracın en ekonomik bir şekilde kiralamak için üyelerimizle irtibata geçerek Kiralık a6 fiyat teklifi isteyiniz.