Kiralık Araba

Kiralık Audi A5

Audi A5 3,0 litrelik TDI, 2,7 litrelik TDI, 3.2 -litre V6 benzinli, 4.2- litre V8 S5 gibi alternatif motor seçenekleriyle alternatifler sunuyor.

Cabriolet S5 coupe 4,2 litrelik V8 ile 354 beygir gücü muhafaza ederken , bir süperşarjlı 333 beygir gücü 3.0- litre V6 bulunuyor.

Mevcut güvenlik özellikleri ABS, çekiş kontrolü , Kayma Önleyici sistemi, perde - yan hava yastıkları ve ön yan hava yastıkları yer alıyor. Seçenekler bir navigasyon sistemi ve yukarı seviye ses sistemi yer alıyor. Audi Drive Select , yükseltilmiş hidrolik direksiyon ve uyarlanabilir süspansiyon içerir , aynı zamanda isteğe bağlıdır

Kiralık Audi A5
Rent a Car
Audi A5 Kiralama

 

Audi A5 Kiralama

Audi A5 Kiralama hizmeti veren rent a car firmalarıyla iletişime geçmek için bulunduğunuz şehrin linkini tıklayınız. Kiralama için düşündüğünüz Audi A5 hakkında üye firmalarımızdan detaylı bilgiler ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rent a Car

 

Audi A5 Coupe Donanım : Silk Nappa deri döşeme, Isıtmalı ön koltuklar, spor deri direksiyon , klima plus, sürücü bilgilendirme sistemi, ASR, EDL, ESP, ABS, EBD, yokuş destek asistanı, xenon Plus, yağmur ve ışık sensörü, ön sis farları

 

Kiralık Audi A5 Fiyatları

Markanın en çok talep gören arabalarından bir olan A5, Rent a car firmalarının bir çoğunda bulunmaktadır. Ama talebin yüksek olması özellikle tatil günlerinde aracı bulamamanıza sebep olabilir. En uygun Audi a4 fiyatı almak için ön rezervasyon yaptırmanızı öneririz.