Kiralık Araba

Kiralık Audi A4

Sportif ve şık tasarımıyla Kiralık Audi A4 göze hitap etme noktasında çok başarılı. Yeni nesil TDI ve FSI motor seçenekleriyle performans ve güç noktasında şaşırtıcı derecede etkileyici. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performansı bir arada sunan bu motor seçenekleri kullanıcısına gaz pedalına bastığında hissettiriyor.

100 km hıza 7.3 saniyede ulaşan A4, 5 ve 6 vitesli manuel şanzımanlarıyla quattro çekişte görevini başarıyla yerine getiriyor.

Kiralık Audi A4
Rent a Car
Audi A4 Kiralama

 

Audi A4 Kiralama

Audi A4 Kiralama rent a car sektöründe hizmet veren araç kiralama firmalarıyla iletişime geçmek için bulunduğunuz ilin linkini tıklayınız. Kiralamayı düşündüğünüz Audi hakkında üye firmadan detaylı bilgi ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Rent a Car

 

Audi 2.0 TDI Standar donanım : LED sinyalli yan aynalar, yükseklik ayarlı sürücü ve ön yolcu koltuğu, klima, katlanır arka koltuklar, radyo,cd ve mp3 çalar, sürücü bilgilendirme sistemi, ABS, EBD, ESP, Halojen ön sis farları, Immobilizer

 

Audi A4 Kiralama Fiyatları

Audi A4 Kiralamadan önce üye firmalarımızdan fiyat teklifi isteyerek daha ekonomik rent a car hizmeti alabilirsiniz. Kiralayacağınız aracın fiyatının yanında aracın modeli, bakım durumları, rent a car firmasının hizmet süresince verdiği destekler sizin için belirleyici faktörler olmalıdır.