Kiralık Araba

Kiralık Citroen C4 Aircross

Cenevre'deki fuar 2012 de dünya galasını yapan Yeni Citroën C4 Aircross, çağdaş tasarım ve teknolojik yenilik getirerek, yeni kompakt SUV sundu.

Cenevre'de sergilenen tüm yeni Vapor Gri buzlu dokulu boya ile C4 Aircross seçkin bir sürümüdür. Iki ton baklava etkisi tekerlek iç aynı Vapor Gri tonu spora jantlar ise tavan barları, yan aynalar ve kapı kolları, bütün yeni renk eşleşmesi için krom-bitmiş bulunmaktadır.

Güçlü ve zarif tasarımı; 2WD, 4WD & LOCK iki tekerlekten çekişli şeklinde HDi 115 versiyonu ile CO2 sadece 119g - kendi segmentinde kompakt dış boyutları en iyi (4.34m uzunluğunda), ferah bir iç mekan ve geleneksel Citroën hatchbacka tüm sürüş keyfi ve huzurlu konfor ekipmanları geniş bir panoramik cam tavan ile sürüş konumu yükseltilmiş 442 litrelik bagajı ile birlikte NaviDrive dokunmatik ekran ile satnav ve geri görüş kamerası, eller serbest erişimi ve ateşleme, bir Rockford Hi-Fi sistemi ve müzik depolamak için entegre bir araç.

Citroen C4 Kiralama
Rent a Car
Kiralık Citroen C4

 

Citroen C4 Kiralama

Citroen C4 Kiralama hizmeti veren orta segment ekonomik oto kiralama firmalarıyla iletişime geçmek için bulunduğunuz şehrin linkini tıklayınız. Kiralamayı düşündüğünüz otomobil hakkında üye araç kiralama firmalarımızdan bilgi ve fiyat teklifi isteyiniz.

Rent a Car

 

Kiralık Citroen C4 Fiyat

Ekonomik araba kiralama segmentinde son yıllarda sükse yapan araçlarından birdir C4. Donanım ve konfor olarak standartların üstündeki araç hakkında bilgi ve kiralık C4 fiyatları için üyelerimizle irtibata geçiniz..